Tihti kehtib katuse vahetamisel printsiip, et kui läks juba piip, siis mingu ka prillid ehk vana ja päevinäinud vihmaveesüsteem ei sobi suure tõenäosusega kokku uue ilusa katusega. Tavaliselt on mõistlik need samaaegselt ära vahetada.
Tuleks eelistada paksemast materjalist ja tihenditega süsteeme. Ilmselt on nii mõnigi meist kokku puutunud olukorraga, kus tuleb hakata käepäraste vahenditega vihmaveetorusid või renne parandama hakata.
Kui on osav meistrimees, siis põlve otsas tehtud lahendused peavad vastu võib-olla isegi mõni aasta, kuid siis võib peaaegu mürki võtta, et probleemiga tuleb uuesti tegelema hakata. Mõistlik on kasutada vihmaveesüsteeme, kus on juba arvestatud sellega, et päikese käes metall paisub ning külmaga tõmbab kokku. Nii kulub ka kõvasti vähem Mägiaivari teipi.
Kindlasti eelista paksemaid lahendusi ning veendu, et need oleksid mõlemalt poolt töödeldud roostevastase kaitsega. Vastasel juhul roostetavad torud mõne aastaga läbi ja siis tuleb jälle vahetama hakata.
Toru läbimõõdu valimisel konsulteeri spetsialistiga, sest vale valiku korral võivad rennid hakata üle ajama. Kindlasti tuleb vihmaveesüsteeme ka aastas korra või parem kaks puhastada ja hooldada. Eriti sügisel langeb sinna palju lehti ja muud sodi ning vihmaveerennid hakkavad üle ajama. Kui aga vesi ei pääse voolama sinna, kuhu ta peaks voolama, siis voolab ta mujale ja rikub teie maja seina.
Tutvu meie laia valikuga ning ära karda konsulteerida meie spetsialistidega. Vastame kõikidele küsimustele suurima heameelega.